Fanoušci by chtěli Ewana jako nového Doctora Who

» Napsala Thora - Komentáře (0)
13/03/2010

David Tennant předá příští rok štafetu Doctora Who svému nástupci Mattu Smithovi. Pro něj se ale vynořila špatná zpráva: podle diváků British TV by většina diváků chtěla, aby se novým doktorem stal raději Ewan McGregor, nežli Matt Smith.

Výzkum také zjistil, že dosud nejoblíbenějším doktorem všech dob byl právě jeho představitel David Tennant, jehož má za favorita 45% diváků.
Nový Doktor Who Matt Smith započne svou bitvu s mimozemšťany v roce 2010, mimo nich bude ale pravděpodobně muset bojovat i o přízeň publika.

Pokud by si ale měli vybírat sami fanoušci, byl by jejich jasnou volbou Ewan McGregor, jenž získal celkem 21% hlasů.

Kdo by měl být nový Doktor?
1. Ewan McGregor (21.1%)
2. Kris Marshall (9.6%)
3. Alan Davies (8.85%)
4. Russell Brand (8.2%)
5. Stephen Fry (7.9%)
6. Matt Smith (7.7%)
7. Marc Warren (5.35%)
8. James Corden (4.45%)
9. David Walliams (4.4%)
10. Adrian Lester (4.3%)


Z Wikipedie:
Doctor Who je původní britský televizní sci-fi seriál společnosti BBC. Popisuje dobrodružství záhadného cestovatele časem, představujícího se jako Doktor (orig. the Doctor). Doktor cestuje ve své lodi TARDIS, která zvenčí vypadá jako britská policejní budka z 50. let. Se svými společníky a společnicemi zkoumá vesmír a čas, řeší problémy a napravuje škody. Pro seriál je typický nadhled a s láskou využívaná klišé a zápletky z brakových sci-fi 50. a 60. let.
Seriál je zapsán v Guinnessově knize rekordů jako nejdéle běžící sci-fi seriál na světě a je součástí moderní britské kultury. Britové považují seriál, proslulý barvitými příběhy a speciálními efekty, za kultovní. V roce 2006 byl oceněn jako nejlepší televizní seriál.


Zdroj: Coventry Telegraph
25. prosince 2009Přidat komentář

Jméno / Nick
Web / E-Mail
Antispam - opište kód: KvJaA

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews