Ewan bude hrát v novém Soderberghově filmu

» Napsala Thora - Komentáře (0)
13/03/2010

Když byl před několika měsíci oznámen nový akční snímek "Knockout", režisér Steven Soderbergh sliboval, že hlavní hrdinka, neherečka a šampiónka v bojových uměních Gina Carano bude obklopena hvězdným obsazením - a byla to pravda.
Zdroje, které spolupracují na tomto projektu, potvrdily, že součástí hereckého obsazení bude také Ewan McGregor, Dennis Quaid (G.I. Joe, Den poté), Michael Douglas (Základní instinkt) nebo Michael Fassbender (Hanebný pancharti). Oficiálně však ještě nic potvrzeno nebylo.

Knockout bude více než jen akčně-špionážní thriller o pomstě. Mallory Kane (Carano) pátrá po tom, kdo zničil její kariéru a svalil na ni vraždu. Při tom samozřejmě využívá všechny své schopnosti.

Ostatní slavní herci pak budou součástí speciálního týmu Caranové. Douglas bude hrát člena vlády, ne nepodobného Chrisi Cooperovi nebo Brianu Coxovi z filmech o Bourneovi. Fassbender (a ještě někdo další, kdo opravdu ještě nebyl potvrzen, ale jedná se také o známého herce), budou hrát členy špionážního komanda a jeden z nich bude právě ten, kdo Caranovou zradí. McGregorova role je vlastník nebo velitel, jenž vede soukromou vojenskou společnost.
Postava Caranové tak není jen dívkou "na špatné straně barikády", ale má solidní zázemí a byla vychována v podle vojenských zásad. Odejde z armády, aby pracovala pro soukromou společnost (jako tu Ewanovu), aby si vydělala lepší peníze a je při tom zrazena jedním z jejích kolegů.

Douglas i Quaid již se Soderberghem pracovali. Fassbender je nová a žádaná hvězda zvláště díky Tarantinově filmu a jeho role je mu psána na tělo. A Ewana Mcgregora chce do svého filmu Soderbergh již nějaký ten čas. Hvězda "Trainspottingu" měla původně hrát již v Dannyho parťácích, bohužel ho ale pak předběhl George Lucas, který Ewana zaměstnal na několik let ve Hvězdných válkách.

"Knockout" je zatím jen pracovní název tohoto filmu, ale říká se, že už je možná i definitivní. Byl napsán Lemem Dobbsem, scénáristou, jenž má na svědomí i Soderberghův film Kafka a Angličan.
Režisér již předtím přiznal, že ve filmu budou i některé prvky z Brutální Nikity, snímků o Bourneovi, Bondovky Srdečné pozdravy z Ruska nebo filmu Point Blank z roku 1967. Ale také poznamenal, že akce bude naprosto odlišná, než v jeho ostatních filmech.
Soderbergh se nyní nachází v Novém Mexiku, kde se připravuje na start produkce filmu, která začne již v únoru. Dalšími lokacemi, kde by se mělo pravděpodobně filmovat, je také Irsko a Turecko.
Carano již v L.A. pilně několik měsíců trénuje pro svou roli a několik soubojů již bylo dokonce natočeno. Film by měl pak vyjít v průběhu roku 2011.

9. ledna 2010Přidat komentář

Jméno / Nick
Web / E-Mail
Antispam - opište kód: nUQda

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews